Печерський суд вирішив повернути клопотання про арешт Порошенка

4.01.2022   21:53 Переглядів: 102 Ірина Дубровська
Печерський суд вирішив повернути клопотання про арешт Порошенка Політика

З Печерського районного суду відкликали клопотання про тримання під вартою п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка. Згодом цю інформацію спростували в Державному бюро розслідувань.

Про це повідомили в пресцентрі відомства, передає “Бабак”.

“Державне бюро розслідувань наголошує, що оприлюднена сьогодні інформація про нібито відкликання з Печерського районного суду міста Києва 29 грудня 2021 року слідчим ДБР клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно п’ятого Президента України не відповідає дійсності”, — ідеться в повідомленні.

Раніше в Реєстрі судових рішень зазначали, що прокурор подав заяву про повернення клопотання, щоб його доопрацювати.

“Слідчий суддя, дослідивши матеріали провадження та заяву прокурора про повернення клопотання, дійшов наступного висновку. Кримінальним процесуальним законодавством не передбачено повернення клопотання за заявою слідчого/прокурора”, — ідеться в рішенні.

Попри це суддя ухвалив рішення про повернення клопотання прокурору.

Як відомо, Офіс генпрокурора підтвердив інформацію про клопотання щодо арешту п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка з правом внесення застави в розмірі мільярд гривень.