Конгресмени пропонують Байдену розмістити війська в Україні

12.11.2021   22:01 Переглядів: 109 Ірина Дубровська
Конгресмени пропонують Байдену розмістити війська в Україні Політика

15 американських конгресменів-республіканців на чолі Майком Тернером звернулися в середу до президента Джо Байдена з проханням розглянути можливість відправки американських військовослужбовців в Україну.

Про це пише журналіст і політолог Кирило Сазонов у Фейсбук, інформує “Бабак”.

” Саме та к- направити контингент військових в нашу країну. Не на навчання, а у зв’язку з можливою агресією РФ. Без всяких іносказань.

Крім того конгресмени хочуть негайно надати Києву підтримку у вигляді надання розвідувальних даних і поставок озброєнь. І знову – у зв’язку з черговим нарощуванням російського військового угруповання біля кордону з Україною. Текст звернення був опублікований в “Твіттері” кореспондентом Fox News в Білому домі Джекі Хайнріх.

Так що не варто розповідати про втрату Україною міжнародної підтримки у зв’язку з російською агресією. Так, в США у нас двопартійна підтримка, а президент Байден зустрічається президентом Зеленським, як з другим з європейських лідерів після Меркель. Але все-таки республіканці в цьому питанні, мені здається, набагато жорсткіші і розуміють загальну картину краще демократів. Тому мені саме ця партія завжди імпонувала більше. Що стосується підтримки Німеччини або Франції – її за фактом особливо і не було. Висловлювали глибоку заклопотаність, забороняли допомагати Україні зброєю і в 2015 році спокійно оголосили про старт будівництва “Північного потоку-2”.

Чи почує Байден своїх конгресменів? Будемо реалістами – своїх депутатів американський президент слухає набагато уважніше, ніж українських. Чи піде на виконання їхніх вимог? Далеко не факт. Україні в цій ситуації залишається зробити наголос на просування в США своїх інформаційних меседжів. І в першу чергу не через політиків і чиновників, як ми робили з 2014, а активно працювати з провідними американськими ЗМІ.
Можна виділити на це гроші з бюджету і хороших своїх авторів. Щоб не тільки конгресмени, а й рядові американські виборці ставили президенту питання-чому ми так мало допомагаємо прекрасній країні, яка героїчно і з втратами захищається від імперії зла? Тому що російське лобі зі зворотними тезами про корумповану і марну Америці Україну працює давно і саме в цьому напрямку…” – пише журналіст.

Можливо, це знімок екрана Twitter із таким змістом: 1 особа та текст