Інформаційною політикою ОПУ займатиметься Лещенко,- Береза

12.11.2021   21:35 Переглядів: 100 Ірина Дубровська
Інформаційною політикою ОПУ займатиметься Лещенко,- Береза Політика

Помічник керівника Офісу президента Михайло Подоляк вже не відповідає за інформаційну політику президентської канцелярії, цю функцію тепер виконуватиме член Наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко.

Про це в ефірі “Прямого” розповів народний депутат VIII скликання Борислав Береза, інформує “Бабак”.

“Дійсно, прикра історія. Але після того, як були оприлюднені рейтинги президента та “Слуги народу” в Офісі президента сказали до побачення пану Подоляку. Він ще залишається помічником або радником пана Єрмака, але вже не керує інформаційною політикою…” – розповів він.

“Але ви ще будете жалкувати про нього, вам буде його не вистачати, ви будете вважати, що це був взірець виваженості та коректності. Тому що замість пана Подоляка буде Сергій Лещенко. І це не жарт.


Він більше ніж пропагандист. Він зараз генерить смисли, сенси. Більше того, він готує вже депутатів “слуги” до ефірів. Він виписує стратегії. Це вже не жарт. Це дійсно не жарт”, – заявив Береза.

За його словами, цю інформацію він отримав від одного з народних депутатів від “Слуги народу”.

“Він сказав, що він в шоці, тому що це “бородате чувирло” буде нас натаскувати”, – зазначив Береза.


“Але я радий за кар’єру пана Лещенка, тому що це неймовірно потужна людина, яка знищила корупцію на “Укрзалізниці”. Як ми знаємо, до того, як прийшов Лещенко, там була одна корупція. А після того, як він прийшов, стали грабувати один мільйон за годин – це офіційна інформація від НАБУ – на корупційних закупівлях. А він саме був там тією людиною, яка займалася корупція. Хай Лещенку щастить в Офісі президента”, – додав Береза.

Як свідчать, результати опитування, рейтинги Володимира Зеленського та партії “Слуга народу” продовжують знижуватись.