“Інша думка” в державі Зеленського стає небезпечною: Лерос повідомив про вручення йому підозри

11.11.2021   11:35 Переглядів: 101 Ірина Дубровська
“Інша думка” в державі Зеленського стає небезпечною: Лерос повідомив про вручення йому підозри Події

Позафракційному народному депутату Гео Леросу вручили підозру. За його словами, ГПУ та ДБР хочуть посадити його за “середній палець” президенту Володимиру Зеленському.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гео Лерос, передає “Бабак”.

Він уточнив, що у дворі його будинку знаходяться ДБР та ГПУ.

“Чекаю на адвоката. Поки що мені невідомо за що саме. Справ на мене сфабрикували багато, це нікому не секрет”, – написав Гео Лерос.

“Інша думка” в державі Зеленського стає небезпечною для життя і свободи. Трансформація Зеленського в Лукашенко відбувається дуже швидко”, – додав він.

Пізніше народний депутат уточнив, що ДБР з ГПУ хочуть посадити його за показаний “середній палець”.
Інші деталі справи наразі невідомі.

Пізніше Гео Лерос написав, що йому вручають підозру за непристойний жест під час виступу у Верховній Раді під час візиту до парламенту президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, за вказівки з Офісу президента силові структури почали стежити за пересуваннями позафракційного народного депутата Гео Лероса. Він повідомив, що виявив на своїй автівці пристрій для стеження та оприлюднив у Facebook відповідні світлини.

Крім того, позафракційного народного депутата Гео Лероса, який нещодавно виступив у Раді з різкою критикою президента Володимира Зеленського, можуть на час відсторонити від пленарних засідань.

Як відомо, позафракційний народний депутат Гео Лерос жорстко звернувся до президента Володимира Зеленського з трибуни Верховної Ради. Він заявив, що не припинить казати правду про владу, попри тиск та спроби закрити йому рота кримінальними справами.

Коли спікер ВР Руслан Стефанчук попросив вимкнути нардепу мікрофон через те, що він нібито говорить не на тему, Лерос усе ж встиг сказати, що Зеленський – “головний зрадник в країні” і показав у бік президента середній палець.

Сам же Лерос пояснив, що показав середній палець Володимиру Зеленському, тому що через вимкнений мікрофон це був єдиний спосіб продемонструвати своє ставлення до президента.