З кума Путіна Медведчука зняли домашній арешт

2.11.2021   16:19 Переглядів: 141 Ірина Дубровська
З кума Путіна Медведчука зняли домашній арешт Події

У справі про держзраду суд змінив Віктору Медведчуку запобіжний захід на особисте зобов’язання замість домашнього арешту, термін якого закінчився.

Печерський райсуд столиці обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком до 31 Грудня народному депутату від ОПЗЖ Віктору Медведчуку, якому інкримінують держзраду і замах на розкрадання національних цінностей.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», передає “Бабак”.

Таким чином, Медведчук зобов’язаний прибувати за кожною вимогою органу досудового розслідування, прокурора або суду, не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду, а також повідомляти слідчому, прокурору або суду про зміну свого місця проживання та/або місця роботи.

«Я не бачу жодних підстав для обрання мені у цій справі взагалі будь-якого запобіжного заходу», – сказав Медведчук журналістам по завершенню засідання.

Нардеп вважає обрання запобіжного заходу незаконним і політично мотивованим.

Раніше Офіс генпрокурора повідомив, що граничний термін перебування підозрюваного під цілодобовим домашнім арештом у цьому кримінальному провадженні – шість місяців – закінчився, тому його подальше продовження неможливе. Тож єдиний запобіжний захід, про який може клопотати сторона обвинувачення, – особисте зобов’язання з покладанням на підозрюваного обов’язків.

Нагадаємо: 11 травня Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді Віктору Медведчуку та нардепу Тарасу Козаку. Його також підозрюють у діяльності, спрямованій на підрив економічної безпеки України.