У Путіна з’явились неврологічні розлади та провали в пам’яті,- ЗМІ

13.03.2021   23:10 Переглядів: 163 Ірина Дубровська
У Путіна з’явились неврологічні розлади та провали в пам’яті,- ЗМІ За кордоном

З’являється все більше інформації про загострення неврологічних проблем Володимира Путіна.

Згідно даним, отриманим від оточення очільника РФ, останніми місяцями все частіше проявляється його забудькуватість. Точно таку ж картину можна спостерігати і в телерепортажах, передає “Бабак” з посиланням на міжнародний аналітичний проєкт Інформаційний спротив, заснований українським військовим журналістом і політиком Дмитром Тимчуком.

“За твердженням кремлівських інсайдерів, в побуті ці прояви у нього зустрічаються все частіше і довше. Іноді він і зовсім впадає в ступор й може перебувати в такому стані близько години. Автори ряду публікацій також пишуть, що останнім часом Путін скаржився на судоми в лівій нозі. А 8 березня він взагалі налякав своє оточення спонтанною, незв’язною і нервовою промовою, яка, нібито, тривала приблизно 15 хвилин, після цього він визнав, що не пам’ятає цього”, – зазначається у статті, яка вийшла на сайті “Інформспротиву” сьогодні, 13 березня 2021 року.

На додачу, “цар” все частіше забуває призначення предметів, чіпає і крутить їх в руках: ручки, папки, зошити, статуетки. Начебто не може зрозуміти для чого вони призначені і що з ними робити”.

Зазначається, що у зв’язку з цим у Путіна днями заплановано “велике медичне обстеження”.

Раніше повідомлялося, що анонімні спецслужбісти створили на Telegram канал, куди “зливають” свіжий компромат на Путіна. Зокрема, про стан його здоров’я.