Хоче в туалет: Богуцька зі “СН” зганьбилася поясненням поведінки Байдена

3.09.2021   14:52 Переглядів: 735 Ірина Дубровська
Хоче в туалет: Богуцька зі “СН” зганьбилася поясненням поведінки Байдена Політика

Ліза Богуцька прокоментувала зустріч президента США Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського. Депутатка від “Слуги народу” висловилася щодо пози американського лідера. Їй здалось, що голова Білого Дому нібито хотів до вбиральні.

Про це представниця пропрезидентської партії написала у коментарі у дописі політтехнолога Олега Постернака у “Фейсбуці”, передає “Бабак”.

Постернак опублікував фото двох керівників держав та запитав, що психологи можуть сказати стосовно поз та жестів. Фолловери почали ділитися своїми версіями. Богуцька також прокоментувала світлину: “Байден просто хоче до вбиральні”.

Українці були шоковані такою заявою представниці пропрезидентської політичної сили. У коментарях вони звернулися до Богуцької та засудили аморальну поведінку представників влади, які з 2019 року регулярно потрапляють у жахливі скандали: “А вам вже час писати сценарії” кварталу”, “Там без ваших високохудожніх жартів не можуть впоратися”, “А ви точно політик? Можете ще щось сказати дипломатичною мовою?”, “Де Рояль?”.