Бочеллі для обраних – скандал на безкоштовному концерті у Києві. ФОТО

24.08.2021   22:54 Переглядів: 374 Ірина Дубровська
Бочеллі для обраних – скандал на безкоштовному концерті у Києві. ФОТО Події

На концерт італійського тенора Андреа Бочеллі не пропустили усіх охочих. Як виявилося, велике мистецтво не для простих смертних і на виступ оперного співака у Маріїнському парку Києва запровадили вхід за запрошеннями.

Згодом частину людей таки пустили, але правоохоронці не прокоментували це рішення, передає “Бабак”.

На виступ Бочеллі зібралися президент, політики, бізнесмени, зірки шоубізу. Для цього навіть перекрили Маріїнський парк і зробили вхід за запрошеннями.

Бочеллі не для всіх — скандал на безкоштовному концерті у Києві
Бочеллі не для всіх — скандал на безкоштовному концерті у Києві

Співачка Оля Полякова, наприклад, пройшла на концерт Бочеллі, не показавши жодного документа.

Вийшло так, що на безкоштовний концерт потрапити простим людям не вдалося.Раніше анонсувалося, що для організації концерту було залучено благодійний фонд Modern Art Foundation, який спільно виступив співорганізатором. В анонсі писалося, що кожен гість концерту має можливість приєднатися до цього благодійного заходу, зробивши внесок для музею Івана Марчука.

Чимало людей прийшли через те, що думали, що вхід безкоштовний, але охоронці на вході повідомили, що виступ можна подивитися лише по запрошеннях, а фільмування виступу — заборонене.

Концерт Бочеллі в Києві на День Незалежності запланували, а початку серпня його анонсувало посольство України в Італії.

Виступ супроводжував Національний симфонічний оркестр України і Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.