Світові лідери визнали, що Україна за 2014-2019 роки зробила більше, ніж за всі роки незалежності,- Порошенко

24.08.2021   21:36 Переглядів: 360 Ірина Дубровська
Світові лідери визнали, що Україна за 2014-2019 роки зробила більше, ніж за всі роки незалежності,- Порошенко Політика

П’ятий Президент України зазначив, що політсили, у яких він був членом, багато зробили для нашою країни і для повернення України до Європи.

Українці мають визнати, ща 30 років відновлення незалежності країни були використані не найкращим чином, але головні перемоги ще попереду.

З такою заявою в етері ток-шоу “Дійові особи” на “5 каналі” виступив п’ятий Президент України та лідер політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, передає “Бабак”.

“З 1991-го по 2002-й рік більшість в українській владі займали де-факто сили, які сповідують діючу путінську формулу: “українці і росіяни – це один народ”. Більшість у парламенті за той час займали комуністи, які є п’ятою колоною Росії. Була Вітренко, яка вимагала відновлення Радянського Союзу”, – розповів політик.

За словами Порошенка, політичні сили, членом яких він був, багато зробили для України.

“Мені приємно, що абсолютна більшість світових лідерів і авторитетних міжнародних організацій сказали, що Україна з 2014-го по 2019-й рік зробила більше, ніж за 25 років нашої незалежності. Це висока оцінка дій нашої команди і результати говорять самі за себе”, – підсумував Петро Порошенко.