Порошенко очолив рейтинг політиків, які зробили найбільше для України,- соцопитування

19.08.2021   16:18 Переглядів: 107 Ірина Дубровська
Порошенко очолив рейтинг політиків, які зробили найбільше для України,- соцопитування Політика

П’ятий президент України Петро Порошенко очолив рейтинг політиків, які зробили найбільше для зміцнення державності та суверенітету України. Друге місце посів Леонід Кучма.

Про це свідчать дані опитування, яке провів фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, інформує “Бабак”.

Це питання було відкритим, тому респонденти повинні були самі назвати імена одного чи кількох політиків. Після Порошенка (10,2%) й Кучми (10,0%) було названо В’ячеслава Чорновола (8,2%), Леоніда Кравчука (6,1%), Володимира Зеленського (5,6%), Віктора Ющенка (5,4%), Юлію Тимошенко (4,6%), Віктора Януковича (2,2%), Юрія Бойка (2,0%), Левка Лук’яненка (1,2%), Миколу Азарова (1,1%).

Варто зазначити, що 23,0% респондентів вибрали “Немає таких”, 24,8% — “Важко відповісти”, а також 1,1% не відповіли зовсім.

Опитування проводили протягом 29 липня — 4 серпня. Було опитано 2019 респондентів, а теоретична похибка не перевищує 2,3%.

Раніше 58,8% українців відзначили, що рівень життя людей при президенті Зеленському погіршився, 52,2% також відзначають погіршення стану економіки. Покращення побачили 7,2% респондентів, економічне зростання відзначають 9% опитаних. Такі результати соціологічного опитування оприлюднив SOCIS.

До слова, депутати провладної фракції “Слуги народу” лідирують в рейтингу за кількістю поданих законопроєктів, що містять корупціогенні складові. У списку опинився також прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, він на 15 місці. Загалом, “Слуги” зайняли перші 14 місць у рейтингу.