Путін також починав з нібито боротьби з олігархами,- Федина

5.06.2021   0:32 Переглядів: 67 Ірина Дубровська
Путін також починав з нібито боротьби з олігархами,- Федина Політика

Президент Російської Федерації Володимир Путін також починав з поступового впливу на олігархів, які відмовлялися від співпраці з владою.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина, передає “Бабак”.

“Мені так видається, що цим законопроєктом щодо деолігархізації Зеленський та його команда переслідують кілька цілей. Перш за все, це в черговий раз вдарити по опозиції, зокрема по Петрові Порошенку”, – зауважила Федина.

Вона зауважила, що влада постійно звинувачує Порошенка.

“Він у нас і так винен у всіх гріхах людства. Все, що не відбувається – він все одно винен”, – додала народна обраниця.

Крім того, Федина нагадала, що чинний очільник Кремля вів ту саму політику – боротьба з олігархами, які виступають проти президента.

“Якраз на користь цього аргументу відіграє історичний факт олігархічного консенсусу, який стався навколо Путіна у свій час. Путін так само починав з так званої боротьби з олігархами – ті, хто були йому неугодні, хто не хотів йому служити. Але в момент, коли вони дійшли олігархічного консенсусу, вони перерозподілили між собою фінансові і медійні потоки”, – розповіла представниця “Європейської Солідарності”.

“Зараз у них на московській федерації тотальний консенсус і у них все добре, немає дискусії про олігархів. І взагалі ні про що дискусій… У нас є цар-батюшка, який займається “прекрасними” репресіями. І всі з цим згідні, і всі це добровільно фінансують”, – підкреслила народна депутатка.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.