Закон Зеленського щодо олігархів- шлях до тоталітарного режиму,- Рева

4.06.2021   23:54 Переглядів: 83 Ірина Дубровська
Закон Зеленського щодо олігархів- шлях до тоталітарного режиму,- Рева Блоги

Закон президента України Володимира Зеленського про статус олігархів це передумова для концентрації влади в одних руках.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає “Бабак”.

“Зараз ми всі обурюємося з приводу закону про олігархів. І кажемо: ну навіщо це все робити, це ж Антимонопольний комітет, можна внести туди зміни, можна запустити – і все буде працювати… І сміємося над тим, хто подав цей законопроєкт”, – зазначив Рева.

“А може, це ми з вами ідіоти? Тому що ми не хочемо побачити логіку того, що робить Зеленський? Ми прекрасно все бачимо. Це не бачать ті, хто повторюють як папуга про те, що треба боротися з олігархами”, – підкреслив ексміністр соцполітики.

За його словами цей законопроєкт жодним чином не стосується боротьби з олігархами. Рева переконаний, що це поступова узурпація влади.

“Ніякого відношення до боротьби з олігархами цей закон не має. Але цей закон має логіку абсолютну, якщо ми подивимося під тим кутом зору, що це закон про концентрацію влади в одних руках. Якщо ми подивимося за логікою узурпації влади, логікою створення тоталітарної держави і тоталітарної влади, то тоді все стає на місце, тоді все правильно”, – резюмував Андрій Рева.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.