“Повністю змінить правила гри”: Трамп створює власну соцмережу

22.03.2021   14:39 Переглядів: 66 Ірина Дубровська
“Повністю змінить правила гри”: Трамп створює власну соцмережу За кордоном

Екс-президент США Дональд Трамп, якого заблокували у Twitter і Facebook, поділився намірами створити власну соцмережу в найближчі місяці.

Про це телеканалу Fox News повідомив прессекретар Трампа Джейсон Міллер, передає “Бабак”.

Міллер розповів, що Трамп “повернеться в соціальні мережі, ймовірно, через два-три місяці” зі своєю власною платформою.

За його словами, нова соцмережа приверне десятки мільйонів нових користувачів і “повністю змінить правила гри”.

“Я думаю, це стане найбільш “гарячим квитком” в соціальних мережах, це повністю змінить правила гри, і все чекатимуть, щоб побачити, що саме робить президент Трамп”, – сказав Міллер.

Також він додав, що до Трампа з цього приводу зверталися різні компанії та що він зараз веде переговори.

Нагадаємо, дію облікового запису Трампа в Twitter та інших соціальних мережах було зупинено після його підбурювання до заворушень в Капітолії США 6 січня, коли сотні прихильників колишнього президента штурмували будівлю Капітолія.

Соціальна мережа Twitter також заблокувала акаунти ряду прибічників Дональда Трампа, які на своїх сторінках просували теорії змови спільноти QAnon.
16 січня соціальні мережі Facebook і Instagram відновили доступ до акаунтів Дональда Трампа, які були раніше заблоковані.
5 березня генеральна директорка YouTube Сьюзан Войчицька розповіла, що платформа збирається розблоковувати аккаунт колишнього президента США Дональда Трампа, але не зараз.
У лютому колишній президент США Дональд Трамп заявив, що не має наміру повертатися у Twitter, оскільки він “вже не той”.